К содержанию

Міліціонери всадили сім куль батькові ґвалтівника, бо впустили підозрюваного

На Київщині міліція влаштувала погоню за підозрюваним у зґвалтуванні. Але влучили чомусь не у нього, а в його батька, причому аж сім разів із травматичної зброї, повідомляє кореспондент ТСН.

Це була звичайна операція затримання. Ловили ґвалтівника. За втікачем розпочалася погоня. А вже біля його подвір’я в хід пішли інші методи. Щоб впіймати злочинця, правоохоронці почали перелазити через залізний паркан. Зламали металеву огорожу і відкрили вогонь.

Утім, під прицілом опинився не той, за ким гналися, а його батько. За іронією долі, він — підполковник міліції у відставці. Від колег чоловік дістав стусани і 7 пострілів, розповідає його дружина.

«Били ногами, а коли він вже був непритомний, в упор вистрілили 4 рази, він почав кричати: «Хлопці, не чіпайте, давайте розберемося!» А вони його добивали, він лежав весь у крові», — говорить жінка.

Очевидно, що чоловік народився в сорочці, бо вижити після такого — просто диво. Кулі по всьому тілу: на спині, животі, голові. Каже, що такої жорстокості, скільки живе, не бачив.

«Я вийшов із двору, хотів запитати в тих людей: «Хто ви такі?» І пішла серія пострілів із двох боків», — розповідає чоловік. Від спілкування з правоохоронцями дісталося і його дружині.

«На коліна мене кинули. В мене зад порваний, а син мій каже: «Це мати, не чіпайте її». Все одно на коліна повалили мене», — зі сльозами на очах говорить жінка.

Ніхто відразу навіть не збагнув, що це — оперативники, вони були в цивільному. Той, кого планували затримати, втік і цього разу. Ґвалтівник знову в розшуку.

У міліції свідчення різняться. Вони запевняють, що правоохоронці представились, а батько злочинця поводився неадекватно.

«Між ними почалася сварка, в результаті чого батько почав трощити металевою трубою службовий автомобіль. Покази різняться. Батько говорить одне, співробітники говорять інше», — пояснює речник міліції Київщини Микола Жукович.

Отзывы

Скажите нам, что вы думаете.

Комментариев пока нет.

Трекбеки

Сайты, которые упомянули об этой статье.

  1. Владимир Сенной « Члени Об’єднання Богдана Хмельницького

Ваш отзыв

Заполните форму и нажмите «Отправить».