К содержанию

Михаил Величко

Величко Михайло Михайлович, 1972 року народження, у с. Людмилівка, Братського району, Миколаївської області.

Освіта вища гуманітарна, у 1994 р. випускник Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю Історія та Правознавство; у 1997 р. випускник Одеської національної юридичної академії за спеціальністю спеціаліста підприємницького та цивільного права.

Військовозобов’язаний, старший лейтенант запасу.

 З 1999 р. розпочав приватну юридичну практику.

З 2002 р. засновник та директор ТОВ «Правовий Центр «Понтифік», який, в рамках правил — без обмежень, надає професійні юридичні послуги.

Помічник – консультант народних депутатів України, в тому числі і Героя України Левка Григоровича Лук’яненка.

Одружений, виховує двох неповнолітніх дітей, доньку 1994 р.н. та сина 2004 р.н.

Займає активну громадську позицію щодо захисту конституційних прав та свобод, а також інтересів громадян, в тому числі і щодо незаконних дій окремих представників правоохоронних, судових та пенітенціарних органів України.

В результаті успішної юридичної практики з 1999 по 2004 рр., а також вдалих капіталовкладень сім’я Величко М. стала власником активів вартістю більше 5 млн доларів США.

Проте зацікавлені особи, не домігшись бажаного результату через спроби притягнення Величко Михайла до кримінальної відповідальності з допомогою окремих представників правоохоронних органів області, вдалися до більш радикальних методів — замах на життя Величко М., який в лютому 2007 року організувала група осіб під керівництвом замовника і організатора гр. Склярова Л.А. 1954 р.н.

Як пізніше з’ясувало слідство, кілери спробували розправитися з Михайлом за винагороду і діяли за попередньою змовою з третьою стороною.

Обставини склалися так, що замах зірвався, а замовнику Склярову дали довічне ув’язнення. На сьогодні місцева корумпована влада намагається закінчити почате — погрожуючи Михайлу різними способами. За останньою інформацією, вищезгаданий Скляров Л.А. вийшов на свободу, не відбувши за ґратами термін в 3 роки…

Михайлу Величко і його родині загрожує небезпека розправи з боку відомих замовників.

Як юрист і правозахисник Михайло Величко почав боротьбу з корупцією та свавіллям у судах. На даний момент ним розпочаті судові процеси по відновленню вироку про довічне ув’язнення кілера Склярова Л.А..

Найближчий суд відбудеться у середу 9-го листопада 2011 року.

 

Контакти:

e-mail: mv_pontifik@mail.ru
тел: 050 396 22 21.

Отзывы

Скажите нам, что вы думаете.

Комментариев пока нет.

Трекбеки

Сайты, которые упомянули об этой статье.

Трекбеков пока нет.

Ваш отзыв

Заполните форму и нажмите «Отправить».