К содержанию

Материалы дела Мераба Суслова

Відкрите звернення до Президента України:

Лідер правозахисної громадської організації Богдан Хмельницький отримав погрози на свою адресу під час проведення громадського контролю за дотриманням процесуальних норм в ході судового розгляду гучної справи про вбивство київсього бізнесмена в торгівельному центрі «4room».

Правозахисна група «Об‘єднання Богдана Хмельницького», не схиляючись до захисту інтересів жодної із сторін процесу, взяла під громадський контроль справедливого розгляду цієї справи у суді. Родичі загиблого, які сприймають участь правозахисної групи в процесі як лобіювання інтересів підсудного, вдалися до прямих погроз. «Ви про це ще пошкодуєте», — попередив громадських діячів брат загиблого Джамал.

Враховуючи наочні погрози на адресу лідера організації, а також зважаючи на відверте маніпулювання судом та співробітниками міліції з боку представників сім‘ї вірменського бізнесмена, яке неодноразово спостерігали громадські діячі під час розгляду цієї справи, правозахисна організація «Об‘єднання Богдана Хмельницького» підготувала відкрите Звернення до Президента України, підтримати яке може кожен небайдужий до прав і свобод українців.

Читати далі…

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про визнання дій неправомірними

У Києво-Святошинському районному суді Київської області розглядається кримінальна справа № 1-365/11 за обвинуваченням Суслова Мерабі Отаровича, 13.09.1963 р. н., у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 115 КК України.

Підсудний Суслов М.О. відповідно до призначеного Києво-Святошинським районним судом Київської області виду запобіжного заходу, утримується у Київському слідчому ізоляторі Державної пенітенціарної служби України № 13 (далі СІЗО).

08.12.2011 року захисник Суслова М.О. адвокат Димов Д.Ф. отримав від свого підзахисного листа, у якому повідомляється про грубі порушення його прав з боку адміністрації Київського СІЗО.

Читати далі…

 

Отзывы

Скажите нам, что вы думаете.

Комментариев пока нет.

Трекбеки

Сайты, которые упомянули об этой статье.

Трекбеков пока нет.

Ваш отзыв

Заполните форму и нажмите «Отправить».